Hizmetler

HASARLI ARAÇLAR

Kullanıcılarının güncel ilanlar arasında arama yaparak ihtiyaç duydukları hasarlı otomobillere , motorsikletlere, otobüslere, kamyonetlere, arazi araçlarına kolayca ulaşabilmeleri, araçlarını hızlı ,pratik ve güvenli bir şekilde satabilmeleridir. Hasarliotom.com bu amaçtan yola çıkarak sürekli büyüme ve iyileşme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Kesintisiz hizmet anlayışımızla hasarlı araç ilanlarını görebilir ve ilan verebilirsiniz.

ÇIKMA & YEDEK PARÇA

Lider otomobil, motosiklet, lastik, tuning markalarının orjinal ve yan sanayi tüm yedek parçalarını hasarlıotom.com’ da ilan verebilir ve ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan parçayı 7 gün 24 saatte şansını yakalarsınız. Hasarliotom.com Türkiye'nin oto yenileme pazarındaki en büyük yedek parça ilan platformudur.

ÇEKİCİ & TAŞIMA HİZMETİ

Hasarliotom.com da oto kurtarma, çekici hizmetleri, araç transfer, hasarlı, hasarsız ağır vasıta kurtarıcı, şehirler arası taşıma, şehir içi taşıma, yol yardım hizmetlerinizi tek tıkla ücretsiz olarak ilan verme şansınız vardır. Araç taşıma, çekici hizmetleri sağlayan firmalar için hasarlıotom.com‘ u ziyaret edin!