Sık Sorulan Sorular

Hasarliotom.com kullanıcıların kesintisiz ve yüksek kaliteli hizmet sunan, güncel ve detaylı ilanları ile sektörde önde gelen, milyonlarca ziyaretçi potansiyeli ile en hızlı sonuç veren hasarlı araç, çıkma-yedek parça ve çekici- taşıma hizmetlerinin sunulduğu ilan sitesidir.
Sürekli geliştirmekte olduğumuz özelliklerimiz ile bireysel üyelerimize ve kurumsal firma üyeliklerimize 7/24 kesintisiz hizmeti tamamen ücretsiz sunuyoruz. Hasarliotom.com üzerinden yapacağınız tüm üyelik, ilan ekleme, alım ve satım işlemleri ücretsiz gerçekleştirilmektedir.
Hasarliotom.com kullanıcılarının hayatlarına dokunarak değer yaratmak, hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.Bu devamlılığın sağlanması için bireysel ve kurumsal üyelerin doğru ,güvenilir ve açıklamalı yeni üyelikleri oluşturmaları gerekmektedir.
Hasarlı Araç kategorisi ve Çıkma & Yedek Parça kategorisinden üyelerimiz sınırsız ilan ekleyebilirsiniz. Çekici & Taşıma Hizmetleri kategorisinden sadece 1 ilan ekleyebilirsiniz.
Bireysel şahıs üyeliklerdir. Kurumsal üyelikler firma adına oluşturulan üyelik sistemidir. Kurumsal bir firma olarak bireysel ilan yayınlayamazsınız. Kurumsal firma olduğunuz halde bireysel ilan oluşturmanız durumunda üyeliğiniz mutlaka blokeye alınacaktır.
Şifreniz ile üye girişi yaptıktan sonra sayfanızda bulunan "Yeni İlan Ekle" butonuna tıklayarak ilan oluşturduktan sonra ilanınızı editörlerimiz incelemeye alacaktır.Kısa bir süre içinde onay verdiklerinde yayında görebileceksiniz.
Tüm ilan bilgilerinizin doğru, güvenli ve anlaşılır olması gerekmektedir.
Hasarliotom.com ‘un en büyük amacı kullanıcılarının güncel ilanlar arasında arama yaparak ihtiyaç duydukları ilanlara kolayca ulaşabilmelerini sağlamaktır. Bu yüzden ilanınız satıldığında profil sayfanızdan ilanınızı kısa süre içerisinde kaldırabilirsiniz.
İlgili ilanın olduğu sayfada üyelik bilgilerine ve üye telefon numarasına ulaşabilirsiniz. İlan sahibine bu sayfadan soruda sorabilirsiniz.
Taşıma veya Çekici Hizmeti için üyelik oluşturmanız gerekmektedir. İlan başlığı, sektörünüzle ilgili hizmet açıklamanızı, hizmet ücretinizi ve lokasyonunuzu belirtmeniz gerekmektedir.