Site Kullanım Kuralları

Hasarlıotom.com'da ilan yayınlarken ya da araç ararken belirteceğimiz bazı kurallara uymanız gerekmektedir.

Bireysel Kullanıcılar:

Bireysel üyelerimizin Hasarlıotom.com'da üyelik oluşturabilmeleri için Kullanıcı Sözleşmesini elektronik ortamda onaylamaları gerekmektedir.

Bireysel kullanıcılar araçlarını satmak için Hasarlıotom.com'a ücretsiz olarak ilan verebilirler. İlan yayınlama için Hasarlıotom.com sizden hiçbir ücret talep etmez.

Bireysel kullanıcı olarak ilanınızı oluştururken aracınızın özelliklerini eksiksiz ve doğru olarak belirtmelisiniz.

Aracınızın herhangi bir kazası veya parça değişimi varsa bunu ilan detaylarında mutlaka belirtmelisiniz. Bu gibi durumların satın alma işlemi sırasında ortaya çıkması sizin güvenirliliğinizi zedeleyecektir.

Aracınıza eklediğiniz fotoğraflar mutlaka aracınızın orjinal fotoğrafları olmalıdır.

Bireysel kullanıcıların sitemizde yayınlanmakta olan ilanlara ait içerikleri ve fotoğrafları kopyalaması kesinlikle yasaktır.

Araç arayan bireysel kullanıcılarımız ilgilendikleri araç ile ilgili olarak araç sahibi ile irtibata geçmek istediklerinde sitemiz üzerinden e-mail gönderebilirler. E-mail gönderebilmek için sitemize bireysel üye olarak kaydolmaları gerekmektedir. Araç sahibi ile e-mail yolu ile iletişime geçildiğinde yazılan e-mail küfür, hakaret, kişilik haklarını zedeleyici cümleler, reklam amaçlı tanıtım yazılar içermemelidir.

Kurumsal Kullanıcılar:

Kurumsal üyelerimizin Hasarlıotom.com'da üyelik oluşturabilmeleri için Kullanıcı Sözleşmesini elektronik ortamda onaylamaları gerekmektedir.

Kurumsal kullanıcılar portföylerinde bulunan araçlara ait ilanları yayınlamak için Hasarlıotom.com'a abonelik bedeli ödemezler.

Kurumsal kullanıcı olarak ilanlarınızı oluştururken aracınızın özelliklerini eksiksiz ve doğru olarak belirtmeniz gerekmektedir.

Araçlarınızın herhangi bir kazası veya parça değişimi varsa bunu ilan detaylarında mutlaka belirtmelisiniz. Bu gibi durumların satın alma işlemi sırasında ortaya çıkması firmanızın güvenirliliğini zedeleyecektir.

Araçlarınıza eklediğiniz fotoğraflar mutlaka araçların orjinal fotoğrafları olmalıdır.

Kurumsal kullanıcıların sitemizde yayınlanmakta olan ilanlara ait içerikleri ve fotoğrafları kopyalaması kesinlikle yasaktır.

Kurumsal üyelerimiz üye panellerinin yönetimini sağladıkları üye giriş bilgilerini kesinlikle 3. şahıslar ile paylaşmamalıdır. Bu durumdan doğacak zararlar ile ilgili olarak Hasarlıotom.com sorumluluk kabul etmemektedir.

Kurumsal üyelerimiz yönetim panellerinde bulunan B2B pano sayesinde diğer kurumsal firmalar ile iletişime geçmeleri mümkündür. Panoya yazılan mesajlar küfür, hakaret, kişilik haklarını zedeleyici cümleler, reklam amaçlı tanıtım yazıları içermemelidir. Pano sadece firmalar arası iletişime geçilmesini kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.